Про компанію

Компанія з управління активами «Національний резерв» - одна з найдосвідченіших українських компаній, що працюють у сфері операцій з цінними паперами. Компанія була створена в 1994 році, коли вітчизняний фондовий ринок ще тільки починав формуватися. КУА «Національний резерв» входить до складу Корпорації Бізнес Конгрес, і є ключовим структурним підрозділом корпорації.

Компанія спеціалізується на управлінні:
- активами недержавних пенсійних фондів;
- активами інститутів спільного інвестування.

КУА «Національний резерв» управляє активами 20 інвестиційних фондів (з них двадцять один - фонди приватних і корпоративних клієнтів і один ринковий) та 5 недержавних пенсійних фондів. За всю історію існування КУА жоден недержавний пенсійний фонд в її управлінні не був збитковим.

Станом на 31.12.2011 загальна сума активів в управлінні: 363,7 мільйони гривен. З них 3,5 мільйони гривен складають активи ринкових фондів, з яких 2,4 мільйони - це активи недержавних пенсійних фондів. Власний капітал компанії: 123 мільйони гривен.

КУА «Національний резерв» присвоєний рейтинг РА «Эксперт рейтинг» на рівні uaA-.amc (високий рівень надійності). За оцінкою Агентства, КУА підтвердило свою ринкову позицію, орієнтовану на розвиток недержавних пенсійних фондів.

Стратегія компанії
Управління активами недержавних пенсійних фондів та інститутів спільного інвестування у довго- і середньостроковій перспективі з метою ефективного примноження коштів та вигідного рішення інвестиційних завдань інвесторів.

Система управління ризиками, що діє в КУА «Національний резерв» по праву є гордістю компанії. РА «Эксперт-рейтинг» здійснило незалежне дослідження методології оцінки ризиків та позитивно оцінило методичні підходи до аналізу фінансового стану емітентів і банків, що діють у компанії. Згідно з оцінкою Агентства, «існуюча методична база може бути використана фондами, що управляють, для ухвалення рішень». Система управління ризиками заснована на постійному моніторингу фінансової і репутаційної інформації про емітенти і банки, яким ми довірили гроші наших інвесторів. Кожне рішення ризик-менеджера проходить обговорення на комітеті оцінки ризиків і контролю над управлінням активами. Рішення комітету є спрямуванням для подальших дій керівника активами.

КУА «Національний резерв» - команда однодумців, які працюють на єдиний результат, дотримуючись високого рівня ділової етики і ефективної взаємодії. «Національний резерв» суворо дотримується принципу відкритості перед реальними і потенційними інвесторами, партнерами, а також перед державою. Ми оперативно інформуємо нашу аудиторію про усі важливі події в діяльності компанії, надаємо відкритий доступ до її фінансової звітності.

 

Підписатись на RSS розсилку новин компанії Підписатись на RSS розсилку новини КУА «Національний резерв»

Підписатися на новини компанії по e-mail:
Управління активамиІнвестиційні фондиНедержавні пенсійні фондиКуди вкласти гроші?